Úterý, 25. února 2020, svátek má Liliana

The Black Path - A Death For Every Sin

AA Death For Every Sin - - The Black Path

Ohodnoť toto video:
176404

Progress is the death of hopes of harmony a dreadful fate awaits extinction of this dying world decaying culture obsessed with itself unable to stray from its path this vile creation digs its own grave bastard kingdom shall tumble down watch your false savior bathe...in his own filth no hope for this world destined to suffer our faith is sealed well burn in this hell the blackpath will be our last sin it will be our last sin.......our last sin.

Pokrok pøivede do hrobu nadìje na nauku o harmonii dìsném osudu oèekávat vyhasnutí tohoto umírajícího svìta se rozkládající kultura posednout samou neschopná zbloudit jeho cesta toto hanebné vytvoøení výkopù jeho vlastní vážné nemanželské království bude shodí dívej se na váš falešný jalovec chvojka klášterská koupá...v jeho vlastní špínì žádná nadìje na tento svìt nasmìroval trpí naší vírou je zapeèetìný dobøe vpálit toto u èerta èerný-cestý bude náš poslední høích to bude náš poslední sin.......our poslední høích.

Nejnovější videoklipy

Srdce nehasnou - Gott Karel

Srdce nehasnou
Autor: Gott Karel
Album: Singly
Přidáno: 12.10.2019

Youtuberi - Šmajda Miro

Youtuberi
Autor: Šmajda Miro
Album:
Přidáno: 3.11.2018

Láska zvíťazí - Metalinda

Láska zvíťazí
Autor: Metalinda
Album:
Přidáno: 1.8.2018

Hymna Slovenskej Republiky - Metalinda

Hymna Slovenskej Republiky
Autor: Metalinda
Album:
Přidáno: 1.8.2018


Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.