Čtvrtek, 04. června 2020, svátek má Dalibor

For You I Will - Agnes Monica

AAgnes Monica - - For You I Will

Ohodnoť toto video:
287509.....OHHHHH- When your feeling lost in the night.. When you feel your world just ain't right. Call on me i will be waiting, Count on me i will be there. Anytime the times get to tough anytime your best aint enough ill be the one to make you better ill be there to protect you see you through ill be there and there is nothing i won't do..... I will cross the ocean for you.. I will go and bring you the moon I will sheild your heart from the rain i wont let no harm come your way.......... I will be the sun in your sky I will light your way for all time PROMISE YOU FOR YOU I WILL. If there is a moubtain to move i will move that mountain for you im here for you im here forever.

..... ohhhhh-li váš pocit ztratil v noci .. Když máte pocit, váš svět prostě není v pořádku. Obraťte se na mě bude čekat, Spolehněte se na mě i tam bude. Kdykoliv dostat do těžké časy kdykoliv nejlepší není dost špatně se ten, aby se vám lépe špatně se tam k ochraně vidíte, z důvodu špatného se tam a nic nebudu dělat ..... Budu přes oceán pro vás .. Půjdu vás měsíc budu chránit své srdce před deštěm i zvyklý nechat nic zlého přijde do cesty .......... Budu slunce v nebi budu světlo cestu za celou dobu slibuji vám pro tebe budu. Pokud existuje moubtain pohybovat budu pohybovat, že horské pro vás im tu pro Vás im zde navždy.

Nejnovější videoklipy

Srdce nehasnou - Gott Karel

Srdce nehasnou
Autor: Gott Karel
Album: Singly
Přidáno: 12.10.2019

Youtuberi - Šmajda Miro

Youtuberi
Autor: Šmajda Miro
Album:
Přidáno: 3.11.2018

Láska zvíťazí - Metalinda

Láska zvíťazí
Autor: Metalinda
Album:
Přidáno: 1.8.2018

Hymna Slovenskej Republiky - Metalinda

Hymna Slovenskej Republiky
Autor: Metalinda
Album:
Přidáno: 1.8.2018


Texty písní a překlady, které se nacházejí na serveru RadioOnline.cz, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně ke vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah.